Ekonomi

Akbank duyurdu: 5 Bin TL indirim ile iPhone telefon alabilirsiniz!

Akbank yazılı açıklama ile iPhone duyurusunda bulundu. Yapılan açıklamada, 5 Bin TL’ye varan indirim ile ilgili bilgilendirmede bulunuldu. Söz konusu kampanyanın iPhone SE ve iPhone 11 akıllı telefonlar için geçerli olduğu bildirildi.

Akbank Akbank Mobil’de Troy firması tarafından gerçekleştirilen Akbanklılara özel iPhone teklifi ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Yapılan açıklamada, “Eski telefonunuzu getirip 5.000 TL’ye varan indirimden faydalanabilir; Akbank Mobil’e özel buna ek 1.300 TL indirim ile iPhone SE veya yine ek 1.250 TL indirim ile iPhone 11 sahibi olabilirsiniz. Apple resmi distribütörü olan Troy firması tarafından gerçekleştirilen Akbank Mobil’e özel bu teklif, Akbank Mobil’in Kampanyalar bölümünde sizi bekliyor.” İfadeleri kullanıldı.

Kampanya koşulları şöyle açıklandı:

Kampanya, Akbank Mobil’de Kampanyalar bölümündeki Apple ürünlerini 3 ay vadeli kredi seçeneğiyle alabileceğiniz alanda iPhone SE ve iPhone 11 akıllı telefonlar için geçerlidir.

İşbu indirim kampanyası ve telefon satışı, Apple resmi distribütörü olan Troy firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kampanya kapsamında Eski telefonunuzu getirip 5.000 TL’ye varan değişim indiriminden faydalanabilir; Akbank Mobil’e özel buna ek 1.300 TL indirim ile iPhone SE veya yine ek 1.250 TL indirim ile iPhone 11 sahibi olabilirsiniz.

Kampanyadan bütün Akbanklılar yararlanabilir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak adımların takip edilmesi yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayın.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu