17 Ocak 2023

Arabasının deposuna benzin, motorin, LPG alacaklara indirim müjdesi geldi: 15 Şubat’a kadar geçerli olacak!


Akaryakıt fiyatlarında zam haberleri peş peşe gelirken, bankalar da kampanyalarını duyuruyor. Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyası açıklaması yapıldı. Banka, akaryakıt kampanyası kapsamında 75 TL hediye edecek. Kampanyanın 15 Şubat’a kadar süresinin olduğu bildirildi.

Benzin, motorin, LPG alacakları ilgilendiren bir fırsat sunuldu. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre, TotalEnergies istasyonlarında 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 75 TL Bankkart Lira verilecek. 15 Şubat’a kadar kampanyaya katılanlar 75 TL kazanacak.

KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI;

1 Ocak-15 Şubat 2023 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılım sağlanabilir. SMS ile katılım sağlamak için TE2023 yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonu numaralarından SMS gönderilmesi gerekmektedir.

KKTCell operatörlerine ait numaralardan ise +905327524757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Aynı gün içerisinde yapılacak 300 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Bankkart Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.

Kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilere Bankkart Liralar 22 Şubat 2023 tarihinde yüklenecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 20 Mart 2023 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

20 Mart 2023 tarihine kadar kullanılmayan Bankkart Liralar 21 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan yararlanabilir.

Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iptal / iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Bankkart Kumbarada yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

Kaynak: www.egehaber.com