Ekonomi

Araç sahiplerine müjde verildi: Benzin motorin ve LPG’ye dev indirim yapıldı! İşte Ankara İstanbul İzmir yakıt fiyatları

Petrol Ofisi tarafından bugün Türkiye geneli için yeni bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya Halkbank ile PO arasında yapılan anlaşma ile hayata geçirildi. Konu ile ilgili olarak kampanyaya katılanlara 75 TL puan verileceği bildirildi ve bu puanlar bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 75 TL indirim yapılacak. PO tarafından yapılan duyuruda Paraf ile 16 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 75 TL ParafPara fırsatı verildiği bildirildi.

31 ARALIK’A KADAR DEVAM EDECEK

Paraf ile 16 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 75 TL ParafPara verileceği yapılan duyuruda kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, PO yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerektiği vurgulandı.

Kampanyaya ilişkin yapılan duyurunun devamında Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 31 Ocak 2023 21:59’a kadar Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabileceği belirtilerek kampanyanın müşteri bazında olduğu bir müşteri toplamda en fazla 75 TL ParafPara kazanabileceği belirtildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır. Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonları, www.paraf.com.tr Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “Petrol Ofisi” ve “PO” yazılarak listelenebilmektedir.

Öde-Geç ile yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün içinde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir. Kullanılmayan ParafPara’lar 1 Şubat 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Paraf, Parafly, Paraf Genç, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın kredi kartları kampanyaya dahil olup, Paraf Debit, Parafast, HalkCard, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

İSTANBUL

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 22.70 TL

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 24,79 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 10,54 TL

İstanbul Avrupa Yakası’nda bir litre benzin fiyatı: 22.69 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 24,78 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 10,80 TL

ANKARA

Ankara’da benzin litre fiyatı 22.84 TL

Ankara’da motorin litre fiyatı 24,89 TL

Ankara’da LPG litre fiyatı 10.79 TL

İZMİR

İzmir’de benzin litre fiyatı 22.84 TL

İzmir’de motorin litre fiyatı 24,93 TL

İzmir’de LPG litre fiyatı 10,54 TL

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu