Ekonomi

Beğendiğiniz ürünleri şimdi alın, geri ödemesi taksit taksit yapın! Vakıfbank’tan dev taksit adımı…

Vakıfbank’tan dev taksit kampanyası tüm Vakıfbank müşteriler için duyuruldu! Bankanın internet sitesi üzerinden açıklanan kampanya kapsamında Peşine Taksit uygulaması ile sizler de beğendiğiniz ürünleri alarak taksit taksit ödeme imkanı yakalayacaksınız.

“Beğendiğiniz ürüne taksit yoksa kredi kartınızın PeşineTaksit özelliği ile işleminizi taksitlendirin” ifadesi ile duyurulan kampanyanın detayları ise şöyle:

Tüm VakıfBank kredi kartları PeşineTaksit özelliğinden yararlanabilir.
Bireysel kredi kartları için taksit üst limiti 12 ay, BusinessCard’lar için 18 ay olarak belirlenmiştir.
PeşineTaksit özelliğinden İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve Çağrı Merkezi (08502220724) kanallarından faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri yapılan harcamalar bireysel kredi kartları ve BusinessCard’lar için aylık %1,80 faiz oranı ile taksitlendirilir. Ayrıca faiz tutarı üzerinden bireysel kredi kartlarından KKDF+BSMV masrafları, BusinesCard’lardan BSMV masrafları alınmaktadır.

Taksitlendirme işlemi hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır. (Taksitlendirmek istediğiniz peşin işlem, dönem içi işlemlerinde yer almalı, ekstre kesilmemiş olmalıdır.)

Taksitlendirme işlemi için, kart takip statüsü normal olmalıdır. 1 dönem üzeri gecikmede bulunan kartlar uygulama kapsamı dışında bırakılmıştır. İdari veya kanuni takibe alınmış bir kart hizmetten faydalanamamaktadır.

PeşineTaksit işleminde, uygulanacak faiz ile müşteri kullanılabilir kart limitinin aşılmaması gerekmektedir.

Taksitlendirme anında tüm faiz bilgileri; İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ya da Çağrı Merkezi (08502220724) tarafından bildirilecektir.

Ek kart veya asıl kart ile yapılan alışverişler ayrı ayrı taksitlendirilebilecektir.

Bir kart aynı dönemde birden fazla işlemi taksitlendirebilir.

Sonradan taksitlendirme işlemi yalnızca işlemin yapıldığı gün ve Çağrı Merkezi (08502220724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.

Sonradan taksitlendirilmiş işlemin Çağrı Merkezi (08502220724) erken kapaması yapılabilmektedir.

VERGİ ÖDEMELERİNDE 12 AYA KADAR TAKSİT İMKANI

Video, kamera ve ses sistemi gibi elektronik eşya ve tablet bilgisayar satışları 9 ay, fiyatı 5.000 TL üzerinde olan televizyon satışlarında 4 ay, 5.000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, 3.500 TL üzerinde telefon alımlarında 3 ay, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli ev aletleri gibi eşya satışları ve mobilya satışlarında 9 ay, havayolları seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda 18 ay, eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalar 12 ay, kuyum harcamalarında 3 ay, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 18 ay, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde 12 aya kadar taksitlendirilebilir.

Bireysel, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, çok katlı mağaza, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, puan kullanım işlemleri taksitlendirilemeyecektir.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu