10 Aralık 2022

Benzin motorin ve LPG’ye tarihi indirim yapıldı! Sürücüler bayram edecek: Ankara İstanbul ve İzmir yakıt fiyatları


Paraf ile 16 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 75 TL ParafPara fırsatı verileceği bildirildi. Bu kampanya hakkında PO tarafından bir duyuru yapıldı. Duyuruya göre katılanlara 75 TL puan verilecek ve bu puan yakıt alımında kullanılarak toplam tutardan 75 TL indirim yaptırılacak.

AKARYAKITA İNDİRİM

Paraf ile 16 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 75 TL ParafPara verileceği belirtilen duyurunun devamında kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, PO yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir. Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacağı aktarıldı.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 31 Ocak 2023 21:59’a kadar Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabileceği belirtilerek Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri toplamda en fazla 75 TL ParafPara kazanabileceği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır. Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonları, www.paraf.com.tr Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “Petrol Ofisi” ve “PO” yazılarak listelenebilmektedir.

Öde-Geç ile yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün içinde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir. Kullanılmayan ParafPara’lar 1 Şubat 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Paraf, Parafly, Paraf Genç, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın kredi kartları kampanyaya dahil olup, Paraf Debit, Parafast, HalkCard, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

İSTANBUL

İstanbul Anadolu Yakası’nda bir litre benzin fiyatı: 17.43 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 21.12 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 10,19 TL

İstanbul Avrupa Yakası’nda bir litre benzin fiyatı: 18.14 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 21.12 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 10,19 TL

ANKARA

Ankara’da benzin litre fiyatı 17.63 TL

Ankara’da motorin litre fiyatı 21.26 TL

Ankara’da LPG litre fiyatı 11.37 TL

İZMİR

İzmir’de benzin litre fiyatı 17.61 TL

İzmir’de motorin litre fiyatı 21.33 TL

İzmir’de LPG litre fiyatı 11,04TL

Kaynak: www.egehaber.com