Ekonomi

Bu Operatörün Müşterileri Kazanıyor! 3 Ayda Toplam 30 GB Hediye Edilecek

Vodafone yeni kampanyasıyla kalpleri fethetmeye hazırlanıyor. Akbank işbirliğiyle hazırlanan kampanyada başvuru yapanlara 3 ay boyunca 10 GB internet ücretsiz verilecek.

Ak Bank tarafından yapılan kampanya duyurusunda Vodafone işbirliğiyle 3 ay boyunca her ay aylık 10 GB internet verileceği duyuruldu. Banka tarafından yapılan duyurunun devamında kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 3 ay boyunca her ay aylık 10 GB kazanabileceği belirtildi. Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabileceğiniz kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz gerektiği ifade edildi.

Katılım Detayları Tek Tek Açıklandı

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazandığı belirtilen duyurunun devamında kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gerektiği vurgulandı.

Akbank tarafından yapılan duyuruda Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabileceği belirtildi ve Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerli olduğu ve kampanyanın Akbank şubelerinde geçerli olmadığı paylaşıldı.

Kampanyanın Ayrıntıları

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 10 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu