Ekonomi

Cüzdanında Akbank kartı olanlar dikkat: İndirim olacak!

Akbank müşterilerine kampanyasını açıkladı. Marketteki zamlı fiyatların ardından bu kampanya fırsat oldu. Akbank’ın açıkladığı kampanya kapsamında, 60 TL kazanılacak. Yani market alışverişi 60 TL indirimli olmuş olacak. Buna göre, Bankanın kampanyası doğrultusunda internet alışverişi dahil tek seferde yapılacak 2. Ve sonraki 250 TL ve üstü market harcamasına 20 TL, toplamda 60 TL chip-para kazanılacak.

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya “HAZİRAN” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

• Kampanya 1-30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir.

• Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL üzeri her market harcamanıza 20 TL , toplamda 60 TL chip-para yüklenecektir.

• Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “HAZİRAN” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

• Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

• Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 60 TL chip-para kazanabilir.

• Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.

• Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

• Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.

• ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

• Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu