Ekonomi

Emeklileri mutlu edecek haber: Promosyon ücretlerinde artışa gidildi

Bankalar son dönemlerde emekli vatandaşları bünyesine çekmek adına promosyon ücretlerinde artış yapmıştı. Genel olarak atak özel bankalardan geldi. Bankalar dikkat çekmek adına promosyon ödemelerinde sürekli olarak artış yapıyor. Son hareket ise İş Bankası’ndan geldi. Banka yaptığı açıklamasında emekli promosyon rakamını güncelleyerek, miktarın yükseltildiğini duyurdu.

İş Bankası yayımladığı duyurusunda yeni promosyon ödemelerinin 1 Eylül’de başlayacağını açıkladı. Promosyon rakamını yükselten bankanın açıklaması ve detaylar haberimizde..

7 BİN 500 TL + 500 TL DAHA VERİLECEK

Bankadan yapılan duyuruda, “Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan emekliler 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesi kazanıyor! Üstelik emekli tanıdığını getiren İş Bankası müşterilerine, 500 TL’ye varan Pazarama MaxiPuan!​” denildi.

1 EYLÜL TARİHİNDE BAŞLADI

İş Bankası açıklamasının devamında ise şunları söyledi:

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Eylül 2022 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor. Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi’nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler.

27 Haziran – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Emekli Tanıdıklarına ve Yakınlarına Referans Olan İş Bankası Müşterilerine 500 TL’ye Varan Pazarama MaxiPuan verilecek.

İş Bankası’nın yaptığı bu açıklamalar doğrultusunda ödemenin miktarı 8 bin TL oldu.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu