24 Kasım 2022

İş Bankası ATM’sinden emekli maaşını çeken emekliler dikkat: Duyuru yapıldı!


Milyonlarca emekliyi ilgilendiren açıklama geldi. İş Bankası, resmi sitesi üzerinden emekli promosyon kampanyasını açıkladı. Emekli maaşını İş Bankası’nda taşıyan emeklilere aldıkları maaş miktarına göre ödeme yapılacak.

Emeklilerin merakla yakından takip ettiği emekli promosyon kampanyasıyla ilgili açıklama geldi. Banka, emekli maaşını İş Bankası’ndan almaya söz verenlere nakit para veriyor. Buna göre, 5250 TL’ye kadar nakit para verileceği bildirildi.

EMEKLİ MAAŞ MİKTARINA GÖRE ÖDEME YAPILIYOR

Emekli promosyon kampanyası açıklaması geldi. İş Bankası’nın açıklamasına göre, emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlara maaş miktarına göre ödeme yapılacak. Bu doğrultuda, 3500 TL ve 7500 TL arasında maaş alanlara 5250 TL para verilecek.

Banka tarafından yapılan açıklamada ”T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.” denildi.

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON MİKTARI;

İş Bankası’nda emekli maaşını taşıyan vatandaşlara aldıkları maaş miktarına göre ödeme yapılacak. Buna göre, 3500 TL ve 7500 TL arasında maaş alanlara 5250 TL promosyon ödemesi yapılacağı vurgulandı.

Kaynak: www.egehaber.com