Ekonomi

İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla’da evine elektrik faturası gelenler dikkat: 16 Gün kaldı, paralar geri ödeniyor!

İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla’da evine elektrik faturası gelen vatandaşları ilgilendiriyor. 16 Gün içerisinde bunu yapan fatura ödemelerinin yarısını, maksimum 50 TL’ye kadar geri alabilecekler.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterilerini ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Buna göre, 16 Gün içerisinde yani 30 Haziran 2022 tarihine kadar, ödemelerini Kassa Finansbank e-Cüzdan üzerinden gerçekleştirecek tüm müşterilerin, 50 TL üst limit olmak üzere faturalarının yarısının e-cüzdan hesaplarına geri yükleneceği bildirildi.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen müşteriler, uygulama mağazalarında yer alan ( App Store / Google Play Store ) Kassa uygulamasını cep telefonlarına indirip e-Cüzdan hesaplarını aktifleştirerek kampanyadan faydalanabilecek. E-Cüzdan hesaplarını aktifleştiren müşteriler, hesaplarına TL yüklemesi yaptıktan sonra fatura ödemelerini bu hesaptan gerçekleştirerek kampanyaya otomatik olarak katılım sağlayabilecekler.

Vatandaşlar konu hakkında ayrıntılı bilgilere, Aydem Perakende ve Gediz Perakende hizmet noktalarından ve 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilecek.

Aydem Perakende nerelerde hizmet veriyor?

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş; Aydın, Denizli ve Muğla’da hizmet veriyor.

Gediz Perakende nerelerde hizmet veriyor?

Gediz Perakende, İzmir ve Manisa illerinde müşterilerine hizmet veriyor.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu