11 Eylül 2022

Kasko poliçelerinizi Garanti BBVA alın, 30 Nisan’a kadar araçlarınızı ücretsiz bir şekilde yıkatın! İşte Garanti BBVA’nın yeni kampanyası…


Yeni kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkmaya devam eden Garanti BBVA, bu kez ‘Kazançlı Kasko’ kampanyasının tanıtımını gerçekleştirdi. 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanya kapsamında Garanti BBVA ile alınacak olan poliçelerin hediye araç yıkama hakkı kazandıracağı öğrenildi.

GARANTİ BBVA, YENİ KAMPANYASINI AÇIKLADI

Müşterilerine sunduğu yeni kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken Garanti BBVA, “Kazançlı Kasko” kampanyasına ilişkin bilgi verdi. 1 Eylül 2022 tarihinden 30 Eylül 2022 tarihine kadar Eureko Sigorta A.Ş. ile işbirliğine gittiğini duyuran Garanti BBVA, bu süre içerisinde kaska poliçesi satın alan Garanti BBVA’lıların satın alacağı kaskolarda avantaj olarak 5 adet araç yıkama hakkı elde edeceğini duyurdu. Araç yıkama işleminin detaylarına da değinen Garanti BBVA, iç ve dış araç yıkama hakkının 1 Kasım 2022 tarihinden sonra kullanılabileceğini açıkladı.

KAMPANYA DETAYLARI BELLİ OLDU

Kampanya kapsamında detaylıca bir bilgi veren Garanti BBVA, banka müşterisi olan ve Türkiye’de yaşayan, bireysel ve KOBİ müşterilerinin kampanyadan faydalanabileceğini duyurdu. Kasko poliçesi alımı esnasında Garanti BBVA’lılara verilecek olan kodların araç yıkama hizmeti için “Arabamı Yıka” isimli şirketten yararlanacağı açıklandı. Bu kapsamda her kod için bir kere kullanım hakkı tanıyan Garanti BBVA ve Eureko Sigorta A.Ş. işbirliği, her Garanti BBVA müşterisine kampanya kapsamında 5 ayrı kod sağlayacağını belirtti.

REZERVASYON ŞARTI DİKKAT ÇEKTİ

Araç yıkama hizmetinden yararlanabilmek için randevu almayı şart koşan Garanti BBVA’nın yeni kampanyası kapsamında en az 2 saat önce şirketin internet sitesi üzerinden randevu alınması gerektiği banka tarafından yapılan açıklama detayında yer aldı. Öte yandan Garanti BBVA’lıların kampanya kapsamında kazandıkları araç yıkama haklarını kullanmak için son günün 30 Nisan 2023 tarihi olduğu öğrenildi.

Kaynak: www.egehaber.com