Ekonomi

Restoran ve kafelerde kredi kartı kullananlar dikkat: Duyuru yapıldı!

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu. Vakıfbank’tan alınan bilgilere göre 30 Haziran 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri harcamanızdan sonra, her 250 TL ve üzeri restoran ve kafe harcamanıza 15 TL, toplam 75 TL Worldpuan hediye edileceği açıklandı.

KAMPANYA DETAYLARI AÇIKLANDI

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mail order, e-ticaret ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Temmuz 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 21 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Cepte Kazan “Durumunu Kontrol Et”-“Geçerli Harcamalar” ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu