Ekonomi

Yarın saat 23.59’da sona erecek: 11 haneli TC kimlik numaranızı yazıp başvurun!

Yapı Kredi Bankası açıklama yaptı. Banka, yarın sona erecek kampanyasını günler öncesinden duyurmuştu. Buna göre, yarına kadar TC kimlik numarasını SMS atıp başvuru yapanlara 150 TL hediye edilecek.

Yapı Kredi’nin açıklamasında, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye edileceği bildirildi. Öte yandan kredi kartıyla verilecek her yeni talimat için 10 TL, toplamda 50 TL ekstra puan kazanılacak. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin ise 11 haneli TC kimlik numarasını 4470’e SMS göndermesi gerekiyor.

KAMPANYANIN KOŞULLARI;

11 Ekim – 10 Kasım 2022 tarihleri arasında, müşterilerimizin verecekleri; ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL, 5 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında kredi kartlarınızdan vereceğiniz her yeni otomatik ödeme talimatı için ekstra 10 TL, toplamda 50 TL ekstra puan kazanılacaktır.

Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Ekim – 10 Aralık 2022 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Aralık 2022 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

Kampanya başlangıcından en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu