Ekonomi

Yeni bir zam haberi geldi: 8 Aralık’tan itibaren geçerli olacak!

Zam haberleri üst üste geliyor. Bir zam da Disney Plus’tan geldi. Disney Plus kullanıcıları zam haberine üzülecek. Dünyanın en büyük platformlarından olan Disney Plus, abonelik ücretlerine zam kararı aldı.

Disney Plus abonelik ücretlerine zam geliyor. Zam, 8 Aralık tarihinden itibaren geçerli olacak. Aboneliğine eski fiyattan devam etmek isteyenler ise reklam izleyecek.

YILLIK ABONELİK 110 DOLARA ÇIKACAK

Yenilenen fiyatlar ilk olarak Amerika Birleşik Devletlerinde kullanıma sunulacak. Yeni fiyatlarla birlikte şu an reklamsız olan temel paketin ücreti aylık 7.99 dolardan 11 dolara çıkacak. Bu paketin yıllık abonelik ücreti ise 80 dolardan 110 dolara çıkacak.

Disney Plus yeni sunacağı reklamlı paketiyse eski temel paketin fiyatı olan 7.99 dolardan reklamlı olarak izlemek isteyen kullanıcılarına sunacak.

Disney Plus Türkiye’deki fiyatların ne olacağıyla ilgili herhangi bir açıklama henüz yapmadı. Yıl sonuna doğru Türkiye’de de fiyat değişimine gideceği düşünülen dijital servisin Türkiye için uyguladığı fiyat tarifesi ise aylık 34.99 ve yıllık 349.90 TL.Zamlanacak fiyat ile birlikte Türkiye için abonelik ücretlerinin aylık 50 TL seviyesine gelmesi bekleniyor.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu