Ekonomi

YouTube kullanıcılarına kötü haber: Fiyatı aylık 59.99 TL’ye yükseldi! 21 Kasım’dan itibaren…

YouTube kullanıcılarını ilgilendiren bir gelişme yaşandı. YouTube Premium abonelik ücretlerine yeni zam kararı alındı. Gelen zammın ardından kullanıcılar yeni fiyatların ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Peki, bireysel, aile ve öğrenci YouTube Premium abonelik ücretleri ne kadar oldu?

ZAM GELDİ

YouTube Premium abonelik ücretlerine zam yapıldı. YouTube zamla ilgili açıklama yaptı. YouTube’dan alınan bilgilere göre, bireysel abone kategorisinde olan hesaplar 21 Kasım 2022 tarihinden itibaren 13 lira daha fazla ödeme yapacak. Bu aboneliğin yıllık ücreti 299.99 lira.

YouTube Premium bireysel abonelik ücreti ile ilgili YouTube’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“YouTube Premium ile sevdiğiniz videoları, içerik üreticileri ve müzisyenleri daha rahat takip edebilmeniz için kesintisiz YouTube keyfi sunuyoruz. Size mükemmel hizmet ve özellikler sunmaya devam edebilmek için aylık ₺16,99 olan Premium aboneliğinizin fiyatını aylık ₺29,99 olarak güncelleyeceğiz.

Bu değişiklik, 21 Kasım 2022 tarihinde veya sonrasında başlayan bir sonraki faturalama döneminizde uygulanacak. Hesabınızın durumunu ve faturalama bilgilerinizi kontrol etmek için Ayarlar > Satın Alınanlar ve Üyelikler sayfasına gidin. Tüm üyeler diledikleri zaman aboneliklerini buradan askıya alabilir veya iptal edebilir.”

YOUTUBE PREMIUM AİLE ÜYELİĞİ FİYATI NE KADAR?

YouTube Premium aile üyeliği fiyatı aylık 59.99 lira olarak güncellendi.

YOUTUBE PREMIUM ÖĞRENCİ ÜYELİĞİ FİYATI KAÇ TL?

YouTube Premium öğrenci üyeliği ücreti bir aylık ücretsiz deneme süresinden sonra aylık 19.49 lira olarak güncellendi.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu