Gündem

Ev adresine elektrik ve su faturası gelen vatandaşlara duyuru yapıldı: 50 TL hediye edilecek!

Fatura ile ilgili bir duyuru yapıldı. Ev adresine elektrik ve su faturası gelenlere kampanya başlatıldı. Kuveyt Türk Bankası, müşterilerine özel kampanyasının detaylarını belirledi. Kampanyaya katılanlar 50 TL kazanacak.

Kuveyt Türk Bankası’nın başlattığı kampanya 30 Eylül tarihine kadar devam edecek. Buna göre, otomatik ödeme talimatı veren müşteriler 50 TL kazanacak. Kuveyt Türk Bankası’ndan alınan bilgilere göre, şubeye gitmeye gerek kalmadan görüntülü görüşmeyle müşteri olanlara verdiği 2 adet fatura talimatı ödendiğinde 50 TL Altın Puan verileceğini duyurdu. Kampanyadan Kuveyt Türk Mobil’den görüntülü görüşme ile hesap açılışı yapan tüm bireysel müşteriler faydalanabilecek.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI KAMPANYASININ DETAYLARI;

Kuveyt Türk Bankası, otomatik ödeme talimatı kampanyasının detaylarını duyurdu. Banka kampanyanın 30 Eylül tarihine kadar geçerli olduğunu belirterek açıklama yaptı. İşte bankanın kampanya açıklaması;

1 Temmuz 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında herhangi bir kanal üzerinden 2 adet fatura talimatı verilmesi ve talimatların otomatik ödenmesi gerekir.

Müşteriler bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.

Kampanya kazanımı tek seferliktir.

Kampanyaya katılım 20.000 kişi ile sınırlıdır.

Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kuveyt Türk, önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu