Gündem

Müge Anlı duyurdu: Dudağına dikiş atıldı!

ATV ekranlarında program yapan ünlü gazeteci Müge Anlı canlı yayına geç çıkmasının nedenini açıkladı. Müge Anlı 10.00’da başladığı yayına geç çıkmasının beklenmedik kaza nedeniyle olduğunu bildirirken dudağına dikiş atıldığını duyurdu.

MÜGE ANLI AÇIKLAMA YAPTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına geç kalan ünlü sunucu seyircilere konu ile ilgili açıklama yaptı. Programı küçük ve beklenmedik bir kaza sebebiyle geç açmak durumunda kaldığını belirten Müge Anlı, yaşadıklarını anlattı.

Müge Anlı, yaptığı açıklamada “Yayını küçük, beklenmedik bir kazadan dolayı geç açmak zorunda kaldım. Canlı yayın hayatımda bir sel olduğunda geç kalmıştım, bir de şimdi geç kaldım” ifadelerini kullandı.

Sabah saatlerinde köpeği Lokum ile oynarken, onun dişinin dudağına geldiğini belirten Müge Anlı konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Ben yine yayına geldim. Makyaj falan ‘bir şey olmaz’ diye… Saçımı falan yaptırdım ama kan durmayınca arkadaşımı aradım ‘Mine benim kanım durmuyor’ dedim, fotoğraf attım. O da bir doktora attı fotoğrafı ‘Dikiş atmamız gerekiyor’ dedi. O yüzden dikiş attırdım geldim. Kusura bakmayın”

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu