Magazin

Alp Kırşan Survivor’dan neden ayrıldı? Açıklamada bulundu!

Survivor’da yıllarca sunuculuk yapan ünlü isim Alp Kırşan, sunuculuk kariyerini sonlandırarak ailesiyle Muğla’da yaşamaya başlamasının ardından neden işinden ayrıldığı ile ilgili açıklamada bulundu.

“BUNLAR FOLİK ASİT ÇOCUKLARI”

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen Beyaz Gece’de sunuculuk yapan Alp Kırşan, samimi açıklamalar yaptı. Oyuncu eşi Zeynep Kırşan ve iki oğluyla gözlerden uzak bir yaşam sürdüren Kırşan, “Bunlar folik asit çocukları… Durmuyorlar, beyin olarak seninle yarışıyorlar. Bu yaş grubu çok zeki ve ailecek çok mağduruz . Buradan sesleniyorum; iki çocuk yapacaksanız ve ikincisi de erkek olacaksa dikkat edin… İstanbul’da yaşasaydım kesin tımarhanelik olurdum. Bodrum’da olduğumuz için çocukların isteklerini daha çabuk yerine getiriyoruz. Benim çocuklar Mustafa Topaloğlu’na pabucu ters giydirir” dedi.

Acun Medya’nın ayrılışı hakkında konuşan Alp Kırşan, sözlerine şöyle devam etti: “Survivor’dan ayrılma kararımı son Survivor bittikten sonra ailemle buluştuğum an aldım. Onları çok özlediğimin farkına vardım. ve onlarsız yapamayacağımı anladım. Sanırım “Kariyer mi yoksa aile mi?” sorusuyla o anda yüzleştim.”

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu