Magazin

Amber Heard şimdi ne yapacak: Hem Johnny Depp hem de Amber Heard açıklama yaptı!

Dünyanın konuştuğu davada sona gelindi. Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki hakaret davasının kazananı Johnny Depp oldu. Davanın takipçileri ise şimdi Amber Heard’ün ne yapacağını merak ediyor. Söz konusu dava sonrası hem Johnny Depp hem de Amber Heard sosyal medya hesapları üzerinden açıklamalarda bulundular.

Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki hakaret davası sonuçlandı. Dava sonucuna göre, Heard Deep’e 15 milyon dolar tazminat ödeyecek. Ünlü oyuncu Depp’in ise Heard’e 2 milyon dolar tazminat ödemesi gerekiyor. Karar sonrası iki isim de instagram hesaplarından açıklamalarda bulundular.

Amber Heard açıklamasında şöyle dedi:

“Bugün hissettiğim hayal kırıklığı kelimelerin de ötesinde. Sunduğum kanıt dağının eski kocamın orantısız gücüne, etkisine ve egemenliğine karşı koymak için yeterli olmamasına üzgünüm. Bu kararın diğer kadınlar için taşıdığı anlam beni daha da hayal kırıklığına uğrattı. Bu bir gerilemedir. Bu durum zamanı, sesini çıkartan ve yükselten bir kadının alenen utandırılabileceği ve küçük düşürülebileceği günlere geri götürüyor. Kadına yönelik şiddetin ciddiye alınması gerektiği fikrini ortadan kaldırıyor. Bu davayı kaybettiğim için üzgünüm. Ama yine de bir Amerikalı olarak sahip olduğumu düşündüğüm bir hakkı, özgürce ve açıkça konuşma hakkını kaybetmiş gibi göründüğüm için daha da üzgünüm.”

Johnny Deep de sosyal medya üzerinden açıklamasını paylaştı. Söz konusu açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

 

Bana karşı hiçbir suçlamada bulunulmamasına rağmen, medya aracılığıyla bana yalan ve çok ciddi suçlar teşkil eden iddialar yüklendi ve bu da bana karşı sonsuz bir nefret dolu içerik yağmurunu tetikledi. Bir nanosaniye içinde dünyayı iki kez dolaşmıştı ve hayatım hem de kariyerim üzerinde sismik bir etkisi oldu.
Ve altı yıl sonra jüri bana hayatımı geri verdi. gerçekten alçakgönüllüyüm.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu