30 Aralık 2022

Armağan Çağlayan Ayta Sözeri ve Nükhet Duru’ya sitem etmişti: Ayta Sözeri’den Armağan Çağlayan’a cevap!


Armağan Çağlayan üzücü haberi geçtiğimiz günlerde sevenlerine duyurmuştu. Kanserle mücadele eden Armağan Çağlayan sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Ayta Sözeri ve Nükhet Duru’ya sitemde bulunmuştu. Ayta Sözeri’den Armağan Çağlayan’a cevap gecikmedi. Çağlayan’ın paylaşımına cevap veren Sözeri, “Söylediklerinde sonuna kadar haklı ama bu kadar değerli miymişim onun için. Kendimi affettirene kadar her saat başı arayacağım” dedi.

“YERDEN GÖĞE KADAR HAKLI”

Bir mekan çıkışı kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet eden şarkıcı Ayta Sözeri, Çağlayan’ın çıkışı için “Armağan’ın paylaşımını bir arkadaşım attı. Ben böyle şeylere nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum. Ömrü boyunca sevdiklerini kaybetmiş bir insan olarak sevdiği herhangi bir şeyi kaybetmek istemeyen biriyim. Armağan Çağlayan hasta değil diye düşünmek istiyorum. Aradığım zaman da ne söylemen gerektiğini bilmiyorum. O yüzden de aramadım. Armağan haklı mı? Yerden göğe kadar haklı. Bir de gerçekten benden bu telefonu beklediğine de inanamadım. Yani ben bu kadar değerli miymişim onun için. Bundan sonra her saat başı kendimi affettirene kadar arayacağım” dedi.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN İSİM VERİP SİTEM ETTİ

Armağan Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kendisini aramayan ünlü isimlere şu sözlerle sitem etti: “Şimdi saçma sapan kaprislerimle bir dakikanızı alacağım. Hastalığım sırasında o kadar çok arayan soran yazan oldu ki, açıkçası bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Hepinize minnettarım. Ama iki kişinin aramaması beni çok üzdü birisi Nükhet Duru, diğeri Ayta Sözeri. Bu sitem değil. Sitem etmeye hakkım yok zaten. Bu sadece, kendi sınırlarımı daha iyi çizmek için kendime bir uyarı. Hepimize minnettarım. Sonsuza dek… En sevdiklerimizin, ufacık tefecik sevdiği olamıyoruz bazen! İnsan kırılıyor.”

Armağan Çağlayan’ın ‘Beni aramadı’ diyen sitem ettiği Ayta Sözeri’den cevap gecikmedi

Armağan Çağlayan, YouTube kanalında yer alan Gör Beni programının 100. bölümünde Ayta Sözeri’yi konuk almıştı. Çağlayan 2 sene önce de programında Sözeri’yi konuk etmişti.

Kaynak: www.egehaber.com