Magazin

ATV’nin sevilen dizisinden üzen haber: Rekor kırarak veda etti!

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haber geldi. Başrollerinde, Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, Altan Gördüm, Hülya Darcan gibi başarılı isimlerin yer aldığı ATV’nin sevilen dizisi reyting rekortmeni Bir Zamanlar Çukurova final bölümünde bile rekor kırarak ekranlara veda etti.

EKRANLARA VEDA ETTİ

Unutulmaz karakterleri, her sezonda izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran hikayesi, ele aldığı dönemi yansıtmadaki başarısı ve görkemli prodüksiyonuyla atv’de rekorlar kıran ‘Bir Zamanlar Çukurova’, duygusal finali ile izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Dört sezon boyunca adını Türk televizyon tarihine altın harflerle yazdıran dizi, Kantar Medya tarafından açıklanan reyting listelerinde ise, Tüm Kişilerde %6,35 izlenme oranı ve %19,54 izlenme payı alarak birinci oldu. Aldığı bu izlenme payıyla, 2022 yılında yayınlanan bölümler içinde kendi rekorunu kırdı.

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’nın bereketli topraklarında geçen bu unutulmaz öykünün finali, #ÇukurovaVeda etiketiyle de sosyal medyanın en çok konuşanları arasında yer aldı. ‘Bir Zamanlar Çukurova’ izleyicileri sosyal medyayı duygusal veda mesajları ile doldurdu.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu