7 Aralık 2022

Babasını son yolculuğuna uğurlayan Özge Ulusoy yürekleri dağladı!


Özge Ulusoy’un babasına Ankara’da araba çarpması sonucu hayatını kaybetmesinin ardından emekli Albay Haydar Ulusoy için bugün cenaze töreni düzenlendi. Büyük Selimiye Camii’de düzenlenen canaze töreninde Özge Ulusoy’un feryadı yürekleri dağladı.

73 YAŞINDA HAYATINI KAYBETTİ

Oyuncu ve Manken Özge Ulusoy’un babası emekli Albay Haydar Ulusoy, pazar günü Ankara’da geçirdiği trafik kazası sonucu 73 yaşında hayatını kaybetmişti. Ankara’da dün düzenlenen ilk törenin ardından Ulusoy’un cenazesi Üsküdar’da bulunan Büyük Selimiye Camii’ne getirildi. Özge Ulusoy, annesi Armağan Ulusoy ve kardeşi Nilay Ulusoy cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Ulusoy’u bu zor gününde sevgilisi Faruk Çolakoğlu, Çağla Şikel, Demet Şener ve Burcu Esmersoy gibi isimler yalnız bırakmadı.

ÖZGE ULUSOY YÜREKLERİ DAĞLADI

Özge Ulusoy cenaze töreni sırasında gözyaşlarını tutamazken, anne Armağan Ulusoy’un da ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Törene ailenin yakınları, sevenleri ve birçok isim katıldı. Büyük Selimiye Camii’nde düzenlenen askeri tören ve öğle vakti kılınan cenaze namazı sonrasında Haydar Ulusoy’un Türk bayrağına sarılı tabutu tören mangasının omuzlarında, önce askeri top aracına sonrasında ise cenaze aracına nakledildi. Tören sonrasında cenaze, defnedilmek üzere Beykoz’da bulunan Kanlıca Mezarlığı’na götürüldü.

Kaynak: www.egehaber.com