13 Ocak 2023

Cansu Dere’den korkutan haber: Apar topar hastaneye kaldırıldı!


Ünlü oyuncu Cansu Dere’den korkutan haber geldi. Ödül almak için İspanya’ya gidecek olan ünlü oyuncu uçağa binme sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ayakta durmakta zorlanan Dere, uçağa binemeden hastaneye kaldırıldı.

AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI

Cansu Dere rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. İspanya’nın “ulusal kültürel değerleri” arasında bulunan Torvizcon köyünün yerel bayramı nedeniyle 2014’ten bu yana verilen “Altın Üzüm Bağı Ödülleri”nin bu yıl 8’incisi düzenlenecek. Cansu Dere de bu törende ödül alacaktı ancak uçuğa binme esnasında rahatsızlandı.

GISA ZEHİRLENMESİ

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, törende Türk dizilerinin İspanya’daki başarısından dolayı Cansu Dere ve Melis Sezen’e ödül verileceği açıklandı. Törene katılmak için Cansu Dere ile Melis Sezen havalimanında buluştu. Ancak ünlü oyuncu uçağa binmeye hazırlanırken fenalaştı. Rengi bembeyaz olan ve ayakta duramayan oyuncu sağlık engeli nedeniyle uçağa binemedi. Dere’ye yapılan kontrolde gıda zehirlenmesi teşhisi konuldu. Melis Sezen ise yarınki tören için İspanya’ya uçtu.

Kaynak: www.egehaber.com