Magazin

Deri eteği ile yürekleri hoplatan Yasemin Özilhan, sosyal medyayı yaktı geçti!

Aktif olarak kullandığı Instagram hesabı ile gündemden düşmeyen Yasemin Özilhan, oyuncu olarak başladığı kariyer hayatını resmen bir influencer olarak sürdürüyor. Yaptığı reklam anlaşmaları, tanıttığı ürünler, giyim tarzı, güzellik sırları ve verdiği yemek tarifleri ile sosyal medyanın gündeminde yer almaya devam eden Yasemin Özilhan, vatandaşlar tarafından tanınmasını sağlayan Doktor Ela karakterini de bir türlü üzerinden atamıyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan ve o dönem içerisinde geniş bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmış olan Doktorlar dizisi ile popülerliğe kavuşan Yasemin Özilhan, dizide canlandırmış olduğu Doktor Ela karakteri ile birçok insan tarafından hatırlanmaya devam ediyor. 2011 yılında iş insanı İzzet Özilhan ile hayatını birleştiren ve o günden sonra dizi setlerine veda etme kararı alan Yasemin Özilhan, şimdilerde giyim tarzı ile dikkat çekiyor.

Son Rol Aldığı Dizi Mucize Doktor’du!

Dizi setlerine dönmeyi düşünmediğini ve zamanını kızları Ela ile Emine’ye adamak istediğini belirten Yasemin Özilhan, bu düşüncesini FOX TV ekranlarında yayınlanmış olan Mucize Doktor isimli dizi ile esnetmişti. Diziye konuk oyuncu olarak dahil olan ve bir iki bölümde oyunculuk kariyerini yad eden Özilhan, o günden sonra bir projede yer almadı.

Sosyal Medya Paylaşımı Çok Konuşuldu!

Paylaştığı lüks ürünler ile bir kesim tarafından oldukça eleştirilen Yasemin Özilhan “üç beş bin TL’ye de şık olmak mümkün” açıklaması ile oldukça büyük tepkilere maruz kalmıştı. Her defasında yanlış anlaşıldığını ifade eden Özilhan, bu kez de deri mini eteği ile gündeme geldi. Kısa eteği ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Özilhan, dakikalar içinde sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Fiziğine Tam Not!

İki çocuk annesi olan Yasemin Özilhan, düzgün fiziği ile dikkat çekti. Takipçileri tarafından övgü yağmuruna tutulan Özilhan, tam not aldı.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu