Magazin

Ece Erken, Öldürülen Eşinin Davasına Katıldıktan Sonra Ortaya Atılan Aşk İddialarına Ateş Püskürdü: “Bunlar Davanın Seyrini Değiştirmek İçin Yapılıyor!”

Uzun yıllardır sanat camiasında boy gösteren ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz sene Beşiktaş’ın eski yönetim kurulu üyelerinden Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı yasak aşk ile gündeme gelmişti. Mahmutyazıcıoğlu’nun henüz evli olduğu zamanlarda onun ile aşk yaşamaya başlayan Ece Erken, ikinci kadın olmadığını ve Mahmutyazıcıoğlu’nun uzun süredir boşanma sürecinin devam ettiğini ifade ederek kendisini savunmuştu.

Yasak aşk iddialarının gündeme geldiği dönemlerde Beyaz TV’de Bircan Bali ile birlikte “Söylemezsem Olmaz” isimli magazin programını sunan Ece Erken, eleştiri oklarının hedefinde yer almıştı. Programa bağlanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ise Ece Erken’in hiçbir şey konusunda bir suçunun bulunmadığını, boşanma davasının Erken ile tanışmasından çok önce açıldığını ve Erken ile yaşadığı ilişkinin arkasında durduğunu ifade etmişti.

Yasak aşk iddialarının gölgesinde boşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, hiç vakit kaybetmeden Ece Erken ile nikah masasına oturmuş ve hayatının aşkını bulduğunu ifade ederek Erken ile mutlu olduğunu duyurmuştu. Mutlu giden beraberlikleri ile magazin gündeminin manşetlerinde yer alan ünlü çift, ocak ayında kanlı bir haber ile şoke etti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ortağı olduğu bir restoranda kimliği belli kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı ve kan kaybından hayatını kaybetti.

Dün Mahmutyazıcıoğlu’nun katledilmesine ilişkin açılmış olan davanın ilk duruşması görüldü. Duruşmada katiller ile karşılaşmayı kaldıramayan Ece Erken fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. Bugün ise Ece Erken’in bir iş insanı ile aşk yaşadığı iddia edildi. Erken, hakkında çıkan haberlere resmen ateş püskürdü.

DURUŞMADA BAYILDI!

Dün eşinin öldürülmesine ilişkin açılmış olan davanın ilk duruşmasına katılan Ece Erken, katillerin ifadelerini duymaya daha fazla dayanamayarak bayıldı ve hastaneye kaldırıldı.

YİNE YASAK AŞK İDDİASI!

Bugün Ece Erken’in Ankaralı iş insanı Hayrettin Coşkun ile yasak aşk yaşadığı iddiaları gündeme geldi. Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre Coşkun’un Erken’in yakın arkadaşı Sezer Çakır ile yakınlaştığı ancak sonrasında Erken’e ilgi göstermeye başladığı ve Erken’in de ilgiye karşılık gösterdiği ifadeleri yer aldı.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Instagram hesabından bir yazı paylaşan Ece Erken, haberlerin asılsız olduğunu iş insanı ve ailesi ile yakın arkadaş olduklarını ifade etti. Haberleri yapan kişiler hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirten Ece Erken, bu haberlerin eşinin davasının seyrinin değiştirilmesi adına bilerek yapıldığını iddia etti.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu