15 Ocak 2023

FOX TV’nin sevilen dizisinden kötü haber: Ekranlara veda edecek!


FOX TV’nin sevilen dizisi başrollerinde atice Şendil, Sera Kutlubey, İsmail Demirci ve Perihan Savaş gibi isimlerin bulunduğu İyilik dizisinden sevenlerine kötü haber geldi. FOX TV’nin sevilen dizisi İyilik’in bu sezon reyting başarısı gösteremediği ve bu nedenden dolayı final yapma kararı aldığı bildirildi.

20 OCAK’TA YAYINDAN KALKACAK

Geçtiğimiz yıl izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen ancak bu yıl istenilen başarıyı gösteremeyen iyilik dizisi için final tarihi de belli oldu. Gelen bilgiye göre iyilik dizisi 20 Ocak tarihinde yayından kalkacak.

İYİLİK DİZİSİNİN KONUSU

Neslihan’ın dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu illüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu bir kızla. Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır. Ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…

 

Kaynak: www.egehaber.com