Magazin

Gülben Ergen kırmızı bikinisi ile sosyal medyayı yaktı geçti

Sosyal medya hesabından dikkat çekici paylaşımlar yapan ünlü şarkıcı Gülben Ergen yine adından söz ettirmeyi başardı. Şu sıralar yoğun konser maratonuna ara veren ve çocuklarıyla tatile çıkan Gülben Ergen’in son paylaşımı sosyal medyada olay oldu. 49 yaşındaki ünlü şarkıcı kırmızılı bikinisiyle kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bir süredir gözlerden uzakta tatil yapan ünlü şarkıcının son paylaşımı sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi.

Gülben Ergen’in Paylaşımına Beğeni Yağmuru

Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Gülben Ergen, yoğun konser maratonundan fırsat buldukça tatil yapıyor. Son olarak ailesi ile birlikte tatile çıkan 49 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından da ilgi çekici paylaşımlarda bulunuyor. 5.2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yeni paylaşımlar yapan Gülben Ergen bu sefer kırmızı bikinisi ile adından söz ettirmeyi başardı. Kırmızı bikinisi ile ayna karşısında poz veren ünlü şarkıcı bu pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Gülben Ergen’in kırmızılı bikinili paylaşımını gören hayranları ise bu paylaşımı adeta beğeni yağmuruna tuttu. Gülben Ergen’in genç kızlara taş çıkartan düzgün fiziği ise dikkatlerden kaçmadı.

“Hayatı Paylaşmaktır İhtiyaç”

Sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlar yapan Gülben Ergen, kırmızılı bikinisi ve düzgün fiziği ile bir anda gündem oldu. Genç kızlara taş çıkartan fiziğiyle beğeni toplayan ünlü şarkıcının bir takipçisine verdiği yanıt ise dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medya hesabından kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan şarkıcıya “Biraz özel bir soru ama bir erkek ihtiyacı hissetmiyor musunuz? Bekarsınız” sorusu gelmişti. Ünlü şarkıcı Gülben Ergen bu soruya verdiği “Aşk, sevgi, şefkat, ilgi, dertleşmek, hayatı paylaşmaktır ihtiyaç.” yanıtla da hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetmişti.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu