Hayranları 4 Sene Boyunca Bugünü Bekledi! Ünlü Oyuncu Uzun Bir Aradan Sonra Ekranlara Dönecek!
24 Haziran 2022

Hayranları 4 Sene Boyunca Bugünü Bekledi! Ünlü Oyuncu Uzun Bir Aradan Sonra Ekranlara Dönecek!


Son yıllarda televizyon ekranlarında yayınlanan yapımlarda yer almaması ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, dijital platformlar aracılığı ile izleyici ile buluşan ‘Prens’ ve ‘Öğrenci Evi’ gibi dizilerle birlikte pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştı. Televizyon ekranlarından 4 sene boyunca uzak kalan ünlü oyuncu yeni sezonda yayınlanacak olan bir dizide rol alacak. Ayrıntılar haberimizde…

4 Sene Televizyona Çıkmadı

1977 yılında dünyaya gözlerini açan Ceyda Düvenci, son olarak ‘8. Gün’ isimli ile televizyon ekranlarında boy göstermişti. 2018 yılından bu yana televizyon kanalları tarafından yayınlanan projelerde yer almayan güzel oyuncu, çocuklar için bir atölye açtı ve bu atölyede pek çok farklı etkinlik düzenledi. Ekranlarda yer almak için teklif edilen rolleri değerlendirmeye alan ünlü oyuncu, bu süre boyunca sosyal sorumluluk projeleri yürütmeye devam edecek.

Televizyon ekranlarındaki izleyici ile uzun süredir buluşamayan Ceyda Düvenci’nin, ekranlara döneceği rol ve dizi merak konusu oldu. Özellikle ünlü oyuncunun hayat vereceği karakterin nasıl bir karakter olacağı, sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

1990’lı yılların başından beri gerek beyaz perdede gerek ise dizi projelerinde başarılı performanslar sergileyen Ceyda Düvenci, izleyicilerden tam not almış ve ayakta alkışlanmıştı. Ceyda Düvenci, Binbir Gece dizisinde canlandırdığı Bennu ve Umutsuz Ev Kadınları dizisinde hayat verdiği Eylül karakteri ile hafızalara kazınan performanslara imzasını atmıştı.

Ceyda Düvenci Televizyon Ekranlarına Döneceğini Açıkladı

Yeni sezonda yayınlanacak pek çok güzel senaryo okuduğunu açıklayan Ceyda Düvenci, bu senaryolardan birisinde yer alarak televizyon ekranlarına geri dönmeyi planlıyor. Bazı hikayelerin kendisini heyecanlandırdığını ifade eden Düvenci, dört sene sonra bu duyguyu hissetmiş olmanın kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

Kaynak: www.egehaber.com