Magazin

‘Hep Kalbimde Kalacaksın’’ Dedi ve Boşanma Kararını Duyurdu! Ünlü Çiftin Evliliği Bir Sene Bile Sürmedi!

Sosyal medyada meşhur, Kafalar isimli grubun ünlü isimlerinden Bilal Hancı, eşi Esin Çepni ile boşanma kararı aldıklarını açıkladı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalar yapan Bilal Hancı, ‘her zaman kalbimde kalacaksın’ dedi. Geçtiğimiz senenin temmuz ayında dünya evine giren çiftin boşanma haberi sevenleri için sürpriz oldu. Detaylar haberimizde…

Sevenlerine Kötü Haber Geldi

Bilal Hancı ile Esin Çepni çifti boşanma kararı aldıklarını, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile duyurdu. Uzun süredir aralarındaki sorunları çözüme ulaştıramayan çift, çareyi boşanmada buldu. Sevenleri için sürpriz olan bu haberi, dostluk mesajları yayınlayarak duyurdular.

Bilal Hancı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada esin Çepni ile anlaşarak boşanmaya karar verdiklerini söyledi. Her zaman çok iyi arkadaş olduklarını söyleyen Bilal Hancı, boşandıktan sonra da arkadaş olarak kalmaya devam edeceklerini dile getirdi. Evliliklerin bazı problem yaşadıklarını ve ne yaparlarsa yapsınlar bu problemlerin üstesinden gelemediklerini ifade eden Bilal Hancı, birbirlerini daha fazla yıpratmamak ve her zaman güzel anılar ile hatırlamak amacı ile çareyi boşanmakta bulduklarını söyledi. 

Boşanma Kararı Aldıklarını Sosyal Medyada Paylaştılar

Sevenlerine bu haberi ilk ağızdan vermek adına bu paylaşıma imza attığını söyleyen Hancı, Esin Çepni’den çok şey öğrendiğini ve hayatı boyunca mutlu olmasını dilediğini söyledi. Bilal Hancı, yaptığı sosyal medya paylaşımında Esin Çepni’nin her zaman kalbinde kalacağını söyledi.

Bilal Hancı’dan sonra Esin Çepni de benzer bir sosyal medya paylaşımı yaptı ve boşanma kararı aldıklarını dile getirdi. Her şeyden önemlisinin arkadaşlıkları olduğunu dile getiren Çepni, evliliği yürütemeseler bile arkadaşlıklarına devam edeceklerini dile getirdi. Esin Çepni de dostluk mesajları verdi.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu