24 Aralık 2022

İzmir’de Gülşen konseri heyecanı: Uzun süredir sahne almayan Gülşen İzmir’de konser verecek!


İzmir, yeni yıla Gülşen konseriyle girecek. Bir süredir konser vermeyen Gülşen, 31 Aralık’ta İzmir’de sahneye çıkacak. İzmir’de Gündoğdu Meydanı’nın sahne alacak Gülşen, saat 22.30’da sahneye çıkacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, ”Tüm İzmirlilerle 31 Aralık akşamı Gündoğdu Meydanı’nda buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

İmam hatip liselilere yönelik sözleri gerekçe gösterilerek, “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan yargılanan Gülşen bir süredir konser vermiyordu. Ünlü şarkıcı uzun bir aradan sonra ilk halk konserini İzmir’de vermiş olacak.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Diken’e yaptığı açıklamada, Gülşen’in vereceği yılbaşı konserinin cumhuriyetin 100. yıl kutlamalarının başlangıcı olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediyesi’nin kutlama programı, 21.00’de DJ Özgür Güler’in performansıyla başlayacak. 22.30’da ise, Gülşen sahneye çıkacak.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, “Cumhuriyetimizin 100. yılı ülke tarihimizin en önemli dönüm noktası. Biz, bu tarihi sorumluluğumuzun bilinciyle 9 Eylül 2022’den başlayıp 29 Ekim 2023’e kadar uzanan süre için kapsamlı bir program hazırladık. 31 Aralık akşamı tüm İzmir sadece yılbaşını değil, aynı zamanda takvimlerin cumhuriyetimizin 100. yılını gösteriyor olmasını da kutlayacak. Tüm İzmirlilerle 31 Aralık akşamı Gündoğdu Meydanı’nda buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.egehaber.com