Magazin

Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı Necati Şaşmaz’dan kötü haber: Hastaneye kaldırıldı!

Unutulmayan dizi Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz’dan hayranlarına üzen haber geldi. Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz’ın fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı özel bir hastanede anjiyo olduğu iddiasının üzerine sağlık durumu ile ilgili açıklama yapıldı.

ONUR AKAY DUYURDU

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında “Felaket Tellalı” lakabı ile ün yapan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Şaşmaz’ın sağlık durumu hakkında sevindirici açıklamalar yaptı.

“YOĞUN BAKIMDA DEĞİL”

Ayrıca rahatsızlığı ile ilgili de açıklama yapan Akay, “Necati Şaşmaz yoğun bakımda değil. Şaşmaz, göğüs ağrısı, sol kolda ağrı ve uyuşukluk gibi şikâyetlere Çarşamba günü hastaneye başvurdu. Koroner arter hastalığı olarak bilinen kalp damarlarında tıkanıklık teşhisi nedeni ile damar açma operasyonu geçirdi. Ancak operasyon çok büyük değildi ve kısa sürede taburcu oldu.

Şu an evinde dinlenen Necati Şaşmaz’ın sağlık durumu çok iyi. Kendisine sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz gibi yaşam tarzı değişiklikleri önerildi.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu