Magazin

MasterChef’in ünlü şefi Danilo Zanna gündeme oturdu! İtalyan şef kaç yaşında Evli mi?

2018 yılında Tv8 ekranlarında başlayan ve o günden bugüne her sezonda ekranları kasıp kavuran fenomen bir yarışma programı haline dönüşen MasterChef Türkiye, bu sezon ki yayın hayatına 1 Temmuz Cuma akşamı saat 20:00’de başladı. Yarışmacıların renkli kişilikleri ve şeflerin mutfak bilgileri ile reyting listelerinin üst seviyelerinde yer almayı başaran yarışma programı, jüri üyelerinin özel hayatlarının merak edilmesini sağladı.

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüri koltuklarında oturdukları yarışma programı, bir gün içerisinde arama motorlarının en üst sıralarına yerleşmeyi başardı. İzleyiciler, en çok da Danilo Zanna’nın kim olduğunu ve diğer özel hayat detaylarını araştırdılar.

Danilo Zanna Kimdir?

Türk izleyicilerinin karşılarına ilk olarak Zahide ile Hayata Yetiş isimli program ile çıkan Danilo Zanna, sonrasında da ATV ekranlarında yayınlanan Elin Oğlu isimli programın kadrosunda yer aldı. Sempatik tavırları ve yakışıklılığı ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Zanna’nın kim olduğu merak edildi.

Şu sıralar MasterChef Türkiye’nin jüri üyelerinden birisi olan Danilo Zanna 15 Nisan 1982 tarihinde Prato Toskana İtalya’da dünyaya geldi. Aileden aşçı olan Zanna, açılık kariyerine İtalya’da başladı ve kısa sürede kendisini geliştirerek dünya mutfaklarına açıldı.

Türk mutfağına her daim ilgisi olduğunu belirten ünlü şef, bir süre sonra Türkiye’ye yerleşti ve kendi restoranını açtı. TV kanallarında kendi programlarını sunarak ekran önü macerasını devam ettiren İtalyan şef, MasterChef Türkiye yarışması ve son dönemlerde rol aldığı reklam projeleri ile ününe ün kattı.

Kısa Süre Önce Boşandı!

Tuğçe Demirbilek ile 9 yıl önce hayatını birleştiren ve bu evliliğinden de bir oğlu olan Danilo Zanna, geçtiğimiz aylarda tek celsede boşandı.

Sevgilisi Var!

Boşanmasının hemen ardından yeni bir ilişkiye başlayan Danilo Zanna, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile çekildiği bir fotoğrafı paylaştı. Sevgilisinin, eski eşine benzerliği ile gündem olan Danilo Zanna, magazinde sık sık adı geçen isimlerden birisi oldu.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu