14 Ocak 2023

Merve Boluğur’dan sitem dolu sözler:” Ben kendi halimde takılan bir insanım”


Son zamanların en çok gündeme gelen isimlerinden biri olan Merve Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile sitem etti. “Çok güzel ve yetenekli bir kadın bunu niye kendine yapıyor.” Diyen Selen Görgüzel’e cevap veren Boluğur konuşulmak istemediğini belirttiği paylaşımda, “Ben kendi halimde takılan bir insanım.” Dedi.

Oyuncu Merve Boluğur, magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Son olarak Selen Görgüzel katıldığı bir programda Merve Boluğur hakkında konuşmuştu.

Selen Görgüzel konuşmasında, “ Merve’yi tanımadığım için ne seviyorum ne de sevmiyorum. Çok güzel ve yetenekli bir kadın bunu niye kendine yapıyor. Annesi ya da ablası olsam pataklayacağım. Bu kadar önemli projelerde yer aldıktan sonra kendine neden bunu yapıyorsun ki? Psikolojin bozuksa git bir tedavi ol.” İfadelerini kullanmıştı.

Söz konusu açıklamanın ardından Merve Boluğur sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulundu.

Güzel oyuncu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Ablacığım benim gibi güzel değilsin, sesin asıl senin yok. Onun bunun karısı olarak gündemdesin. Ben tırnaklarımla kariyer yaptım bir de dedikodu yaparak ve beni kıskanarak daha da bozuk psikolojini sergiliyorsun. Ne olur benimle ilgili konuşmayın susun ya. Ben bu sektörden daha kimseye laf atmadım. Ama benim adımı ağzına alma ya. Çok sıkıldım sizin gibi varlıklardan ya. Magazin programlarından rica ediyorum hiç konuşulmak istemiyorum. Ben kendi halimde takılan bir insanım.”

Kaynak: www.egehaber.com