Magazin

Müge Anlı’nın kızını görenler şaşkına döndü: Annesinin kopyası!

ATV ekranlarının sevilen ismi Müge Anlı geçtiğimiz günlerde evlendiğini sevenlerine duyurmuştu. Ünlü gazeteci İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendiğini açıklamıştı. Anlı’nın evliliğinin ardından özel hayatı merak konusu oldu. Gözlerden uzak olarak büyüttüğü kızı Lidya araştırılmaya başlandı. Lidya’nın annesine olan benzerliğini görenler şaşkına döndü.

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine girdi. Düğünden sonra Anlı’nın sevenleri özel hayatını araştırmaya koyuldu. Anlı’nın gözlerden uzak büyüttüğü kızı Lidya, sosyal medyada merak konusu oldu.

Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı canlı yayında evlilik kararı aldığını tüm Türkiye’ye duyurmuştu. Sade bir törenle evlenen Anlı, sosyal medyadan sık sık paylaşım yapmasına rağmen henüz düğün paylaşımı yapmadı.

KIZININ KENDİSİNE BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Evlendikten sonra Instagram hesabında soyadını Yüzbaşıoğlu olarak değiştiren Anlı’nın özel hayatı ise sevenleri tarafından mercek altına alındı. Tüm bunlar yaşanırken gözler Müge Anlı’nın sır gibi sakladığı kızına çevrildi.

Anlı’nın gözlerden uzak büyüttüğü kızı Lidya’da annesinin izinden gidiyor. 2002 doğumlu olan Lidya Koç Üniversitesi’nde Hukuk bölümünde okuyor.

Hakkında pek bilgi bulunmayan Lidya’nın son hali ise annesine benzetildi.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu