Magazin

Sevilen dizide flaş karar: Hababam Sınıfı’nın yıldızı diziye dahil oldu!

Show TV’nin sevilen dizisine Hababam Sınıfı’nın yıldız oyuncusu dahil oldu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi izleyicisine flaş haber geldi. İddialı diziye Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i dahil oldu.

Reytinglerde üst sıralarda yerini alan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine Hababam Sınıfı’nın yıldız isimlerinden olan Hayta İsmail Ahmet Arıman dahil oldu. Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan, yapımını BKM’nin üstlendiği Gelsin Hayat Bildiği Gibi, hikayesiyle büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

HABABAM SINIFI’NIN YILDIZ OYUNCUSU DAHİL OLDU

Hayta İsmail rolüyle efsaneler arasına giren Arıman, dizide müzik öğretmeni Tayfun Hoca olarak seyirci karşısına çıkacak. Kendine has takıntılarıyla dikkat çeken Tayfun Hoca’nın Karabayır Lisesi’ne gelişi Melek’in hayatında önemli değişimler yaşanmasına neden olacak.

Show TV ekranında perşembe akşamlarına damgasını vuran dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş,Tolga Güleç, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Atilla Olgaç gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alırken, yönetmen koltuğunda koltuğunda Altan Dönmez oturuyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu