8 Aralık 2022

Sevilen dizinin izleyicisine kötü haber: Final yapacak! Ekranlara veda edeceği tarih belli oldu


Sevilen dizinin izleyicisine kötü haber geldi. İddialı dizi final yapacak. Dizinin final yapacağı tarih de belli oldu. Show TV’de izleyici karşısına geçen Baba dizisinin final yapacağı öğrenildi. Konuyla ilgili resmi açıklama da yapıldı.

Başrollerinde Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş ve Özge Yağız gibi isimlerin yer aldığı Baba dizisi final yapacak. Her salı Show Tv de yayınlanan Baba’nın ne zaman final olacağı merak edildi.

BABA DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Show Tv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Baba 30. bölümü ile final yapma kararı aldı. Bu bilgiye göre Baba 27 Aralık Salı akşamı final bölümüyle ekranlara gelecek.

BABA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep beraber mütevazı bir hayat süren, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile…

Ailenin reisi Emin Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba… Emin’in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul arasında eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanan bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalır.

Kaynak: www.egehaber.com