Magazin

Sinan Akçıl, evliliğe kapılarını kapamadı; dört çocuk birden istiyor! Şok açıklama: “Kimden yapacağıma da düşünmeye başlıyorum…”

Daha önce iki kez evlenen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, her iki evliliğini de oyuncu Burcu Kıratlı ile gerçekleştirmişti. Boşanma ile sonuçlanan evliliklerinin ardından evliliğe kapılarını kapamayan Sinan Akçıl, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

GALADA ÇOCUK İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI

Masal Şatosu filminin devamı niteliğinde beyazperde gelecek olan Masal Şatosu: Gizemli Misafir isimli filmin Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirilen galasına katılan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, galada çocuklar ile el ele pozlar verdi. Çocuklar ile samimiyeti sorulunca bir itirafta bulunan Sinan Akçıl; “Şu andan itibaren dört çocuk istiyorum. Karar verdim. Kafamda da biri şekilleniyor, kimden yapacağıma da düşünmeye başlıyorum” açıklamalarını gerçekleştirdi.

HAYATINA YENİ BİRİNİ ALMAYI BEKLİYOR

Çocuklar ile verdiği pozların ardından gala öncesinde basın mensupları ile kısa süre sohbet eden Sinan Akçıl, “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna samimiyet ile yanıt verdi. Bu soruya, “Her an bir sihir olabilir. Her an birisiyle evlenip, dört çocuğum olabilir. Çok kalabalık bir aile olmak istiyorum” şeklinde yanıt veren Sinan Akçıl, ardından evlilik ile ilgili duygu ve düşüncelerini ise; “Evliliğe sıcak bakıyorum, evlilik bana uzak değil. Çok güzel bir deneyim yaşadım ama daha güzel deneyimlere hazırım” sözleriyle kamuoyuna aktardı.

BURCU KIRATLI İLE ÜÇÜNCÜ EVLİLİK İHTİMALİNE KAPILARI KAPADI

Burcu Kıratlı ile iki evlenip, iki boşanmasıyla gündemlere oturan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile yeniden evlenme ihtimaline karşı, daha önce; “Bir daha o hakimin karşısına çıkmaya yüzüm yok. Çok güzel bir ilişkiydi ama artık geride kalması gerekiyordu. Geride de bıraktık. Burcu her zaman mutlu olsun. Saygıyla anacağımız bir şekilde bitmeliydi, öyle de oldu. Üzüntüler oldu ama ben kendime bambaşka bir yol çizdim. Bundan sonra hayatımıza girecek kişilere de saygısızlık olmasın. O yüzden artık bu defter kapanmalı” demişti.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu