6 Aralık 2022

Ünlü isimden acı haber: Kansere yenik düştü!


Cheers ve Bak Şu Konuşana gibi birçok yapımda yer alan Emmy Ödülü ile Altın Küre Ödülü sahibi Kirstie Alley’den acı haber geldi. Kirstie Alley’in 71 yaşında kanserden dolayı hayatını kaybettiği öğrenilirken acı haberi çocukları sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

KANSERE YENİLDİ

Konuyla alakalı paylaşımda bulunan William True ile Lillie Price, annelerinin kansere yakalandığını ve hastalıkla kısa süren bir savaşın ardından hayatını kaybettiği bildirdi.

25 sinema filmi, 54 TV yapımı, 16 sahne performansı bulunan ünlü oyuncunun çocukları, “İnanılmaz bir insan ve sevgi dolu bir anne olan Kirstie Alley’yi kaybettik…” mesajını yayınladı.

“BİZİ ONUN HİÇ BİTMEYEN YAŞAMA SEVİNCİ…”

William True ile Lillie Price, annelerinin en yakın aile üyeleri tarafından sevgiyle kuşatıldığını ve büyük bir güçle savaştığını belirtti. Alley’nin çocukları, “Bizi onun hiç bitmeyen yaşama sevinci ve onu bekleyen maceraların kesinliğiyle baş başa bıraktı” ifadelerini kullandı.

“DOKTOR VE HEMŞİRE EKİBİNE MİNNETTARIZ”

“Ekranda ne kadar harika görünüyorsa gerçek hayatta daha da harika bir anne ve büyükanneydi” diyen True ile Lillie, annelerinin tedavisi sırasında görev alan doktor ve hemşire ekibine gösterdikleri bakım için minnettar olduklarını da açıkladı.

Kaynak: www.egehaber.com