Magazin

Ünlü Komedyen Çocukluk Fotoğrafını Paylaştı! Sosyal Medyada Kısa Sürede Gündem Oldu! Ünlü Oyuncudan Çok Konuşulacak İmalı Bir Yorum Geldi!

Türkiye’nin en beğenilen, en başarılı komedyenlerinin başında gelen Ata Demirer projelerinin hayata geçmesi adına yoğun çalışma temposuna devam ediyor. En son Bursa Bülbülü isimli projesi için çalışmalarını sürdüren ünlü komedyen, bir süredir çekimler için setten dışarı adımını atmıyor. Sessiz geçirdiği dönemin acısını çıkaran ünlü komedyen, uzun süre sonra tekrarlar setlere döndü. Çekimler için Bursa’da olan Ata Demirer, sosyal medya hesabı üzerinden çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafı sevenleri ile paylaştı.

Çocukluk dönemini Bursa’da geçiren Ata Demirer, Bursa Bülbülü isimli filmin çekimi için geldiği Bursa’da adeta çocukluğuna döndü. Bunu fırsat bilen ünlü komedyen, sosyal medya hesabı üzerinden çocukluk fotoğrafını paylaştı ve sevenlerine duygu dolu anlar yaşattı.

Çocukluğunun Geçtiği Mahallede Yıllar Öncesi ile Aynı Pozu Verdi

Çocukluğunun geçtiği mahalleye dönen Ata Demirer, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Çocukken mahallede çektirdiği bir fotoğrafı yeniden canlandırdı. Çocukken verdiği pozun tamamen aynısını tam olarak aynı yerde veren ünlü komedyen, bu gönderiyi Mahalleye Dönüş notu ile sevenleriyle paylaştı.

Ata Demirer’in çocukluk fotoğrafını gören takipçileri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yıllar sonra aynı yerde aynı şekilde çekilmiş fotoğraf karesi, ünlü komedyenin hayranlarına duygu dolu anlar yaşattı.

Ünlü Oyuncudan İmalı Yorum Geldi

Ünlü komedyenin çocukluk fotoğrafını paylaşmasının ardından kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Yorum yapanlardan bir tanesi ise ünlü oyuncu Celil Nalçakan’dı. Ünlü oyuncu yaptığı yorumda seneye de Sivas’ta bir film çekmesi için teklifinde bulundu. Kısa bir sürede cevap veren Ata Demirer, bu projeye dahil olacağını söyledi. iki ünlü ismin bu yorumları kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu