Magazin

Ünlü oyuncunun son hali üzdü: Böyle paylaşıldı!

Ünlü oyuncu ve sunucu Billur Kalkavan’ın son durumu sevenlerini üzdü. Hamdi Alkan, Billur Kalkavan’ın son halini paylaştı. Sağlık sorunları yaşayan Kalkavan’ın kanserle mücadele ettiği öğrenildi. Kanserle savaşan Kalkavan’ın son halini gören Pınar Altuğ da sosyal medya hesabından ünlü oyuncuya desteğini gösterdi.

Billur Kalkavan’ın sağlık durumu ve son hali magazin gündemine oturdu. Akciğer kanseriyle mücadele ettiği öğrenilen Kalkavan’ın son halini Hamdi Alkan paylaştı. Alkan, “Billur Kalkavan’a acil şifalar diliyorum. Güzel yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur’cuğum. Daima yanındayım” yazdı.

Bir süredir gözlerden uzak bir şekilde tedavi gören başarılı oyuncu Billur Kalkavan’ın kanserle mücadele ettiği iddia edildi.

PINAR ALTUĞ’DAN MESAJ

Billur Kalkavan’ın son halini gören Pınar Altuğ sosyal medya hesabından ünlü oyuncuya destek verdi. Pınar Altuğ “Billur güçlü kadındır” yazdı.

Billur Kalkavan’ın sosyal medyada yayılan paylaşımı sonrası pek çok iyi dilek mesajı yazıldı.

BİLLUR KALKAVAN’IN HASTALIĞI NE?

59 yaşındaki Kalkavan akciğer kanserine yakalandı. Özel bir hastanede tedavi gören Kalkavan’ın bu süreçte en büyük destekçisi kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Buğra Bahadırlı.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu