İzmirYerel

60 TL ile 150 TL arasında para ödenecek: İzmir’de 7 gün sonra başlıyor!

İzmir’de çocuk ve yetişkinleri ilgilendiren duyuru yapıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada 7 gün sonra yani 20 Haziran’da yaz spor okullarının açılacağı bildirildi. Belediye tarafından yapılan açıklamaya göre, yaz spor okullarının ücretleri 60 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösteriyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi yaz spor okullarına ilişkin açıklamada bulundu. 20 Haziran’da açılacak yaz spor okulları için Belediye, “Yaz spor okullarının ücretleri 60 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bayraklı, Karabağlar, Evka-4 Naim Süleymanoğlu ve Çiçek Halı Saha’da futbol, Çırpı Çok Amaçlı Spor Salonu’nda badminton, voleybol, futsal, basketbol, Foça Bağarası’nda step-aerobik, Asarlık Çok Amaçlı Spor Salonu’nda badminton, Beydağ Spor Salonu’nda hareket eğitim, futbol ve voleybol, “Her alanda, her yaşta spor” projesi kapsamında altı farklı tesiste yetişkinlere step-aerobik, zumba, sağlıklı yaşam, Uzundere Can Çağnay Spor Salonu’nda güreş, Bornova Havuz İzmir’de özel öğrencilere yüzme, Celal Atik Spor Salonu’nda özel öğrencilere basketbol eğitimleri ücretsiz yapılacak.” İfadelerini kıllandı.

Yüzme bilmeyen çocuklar için Celal Atik Yüzme Havuzu ve İzmir Marina tesisleri de yüzme eğitimlerine açılacak. Konak, Bornova, Karabağlar, Çiğli, Menemen, Kiraz, Beydağ”ın “dezavantajlı mahallelerinde” portatif havuzlar kurulacak.

Hangi branşlarda hizmet verilecek?

Basketbol, jimnastik, voleybol, futbol, taekwon-do, judo, tenis, atletizm, satranç, step-aerobik, pilates, zumba, sağlıklı yaşam, kano, zeka oyunları, yüzme, su topu, masa tenisi, halk oyunları, dans, yoga, capoeira, güreş, optimist, futsal, badminton ve kondisyon branşlarında olmak üzere 16 branşta hizmet verilecek.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu