9 Ocak 2023

Aydın’da ağızları açık bırakan olay: Gelin erkek çıktı!


Aydın’ın Karacasu ilçesinde bir süredir anlaşmazlık nedeniyle eşi ile ayrı yaşayan C.B. isimli adam salon tutarak yeni evlenecek olduğu kişi ile düğün yapmasının ardından şok gerçekler ortaya çıktı. Damadın yakınları henüz boşanma gerçekleşmediği için nikah merasimi yapılmadığını bilirken daha sonrasında yaşanan olaylar şoka uğrattı.

AYRILIP İZLERİNİ KAYBETTİRDİ

İddiaya göre, düğün sonrası bir meseleden dolayı tartışıp birbirinden şikayetçi olan aile, karakolda kadın ismi ile tanıdıkları gelinin resmiyetteki ismi erkek çıkınca şaşkına döndü. İddialar üzerine düğün yapan damat C.B. ile erkek olduğu halde gelinlik giyip C.B. ile evlendiği ileri sürülen İ. takma adlı M.K.’nin ilçeden ayrılıp izlerini kaybettirdiği öğrenildi.

C.B. ile İ. takma adıyla tanınan çiftin sosyal medyada paylaşılan düğün fotoğrafı ve videolar en çok ilgi çeken paylaşımlar arasında yer aldı.

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI VE VİDEOLARI PAYLAŞTIKLARI GÖRÜLDÜ

İkilinin paylaşımında, Karacasu Belediyesi Düğün Salonu’nda yaptıkları düğünde, İzmirli olarak tanınan ve gelinlik giyen İ. takma adlı M.K. ile damat C.B.’nin yaptıkları düğünde İbrahim Tatlıses’in ‘Seviyorum kime ne. O yar benim kime ne’ türküsü ile davetlilerin önünde oynadıkları görüldü.

İkilinin düğünden sonra ortak kullandıkları sosyal medya hesaplarından düğün fotoğrafları ile videoları paylaştıkları görüldü.

Bir süre önce evli olduğu kadın tarafından terk edildiği öğrenilen C.B.’nin ilginç düğünü Karacasu ve Aydın’da günün konusu haline gelirken, C.B. ile resmi nikahlı karısının birbirlerine karşılıklı olarak boşanma davası açtığı öğrenildi.

Kaynak: www.egehaber.com