AydınYerel

Belediye çalışanlarına müjdeli haber geldi: 24 bin 800 TL promosyon verilecek!

Kuşadası Belediyesi çalışanlarına özel bir açıklama yapıldı. Belediye çalışanlarına maaş promosyonu verilecek. Buna göre, belediyede çalışan memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçilere ve belediyeye bağlı şirket olan Personel AŞ’de çalışanlara tek seferde ödeme yapılacak.

Promosyon ödemeleriyle ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Kuşadası Belediyesi çalışanlarına 24 bin 800 TL promosyon verileceği duyuruldu. Kuşadası Belediyesi, özel bir banka şubesi ile promosyon sözleşmesi imzaladı.

Başkanlık makamında imzalanan sözleşmeye Belediye Başkanı Ömer Günel, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Atak, Banka Şube Müdürü Kamil Şener, Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası, Aydın Şube Başkanı Mehmet Bozkurt, Personel A.Ş Genel Müdürü Erman Taşçı, Personel A.Ş Başkan Vekili Ali Talay, Personel A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Atakan Anıl ve sendikanın Kuşadası Belediyesi’ndeki temsilcileri katıldı.

24 BİN 800 TL MAAŞ PROMOSYONU

Ege Bölgesi’ndeki yerel yönetimlerle bankalar arasında bugüne kadar imzalanan en yüksek promosyon anlaşması olan sözleşmeye göre Kuşadası Belediyesi’nde çalışan memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçiler tek seferde 24 bin 800 TL, belediyeye bağlı şirket olan Personel AŞ’de çalışanlarsa tek seferde 11 bin 100 TL alacak.

Başkan Ömer Günel, “Türkiye ekonomik açıdan zor bir süreçten geçiyor. Kuşadası Belediyesi olarak çalışanlarımızın refahı bizim için çok önemli. Memur ve işçilerimizin menfaatleri için gerekli olan her koşulu sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu