10 Aralık 2022

Denizli’de tartıştığı eşine bıçakla tehditler savurarak aracına bindirdi: Ekipler boş arazide tartışırken buldu!


Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Sümer Mahallesi’nde Ö.B. isimli kadın eşi C.B. ile aralarında nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışması sonucu Ö.B. babasının evine gitti. C.B. isimli şahıs elinde bıçakla kayınpederinin evini basarak eşi C.B.’yi tehditlerle zorla araca bindirdi.

EKİPLER ARAŞTIRMAYA ALDI

Otomobilde eşini darp ederek bayıltan koca C.B., bölgeden uzaklaştı. Bağrış seslerini duyup sokağa inen vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye ekipler sevk edildi. Olay yerine giden ekipler, aileden aldığı bilgiler doğrultusunda kocanın gidebileceği yerleri araştırmaya aldı.

BOŞ ARAZİDE TARTIŞIRKEN BULUNDU

Ekipler ilk öncelikle gittiği kocanın Dokuzkavaklar Mahallesi’ndeki evinde hiçbir ize rastlayamadı. Yaşanabilecek bir kadın cinayetinin önlenmesi üzerine tüm kolluk kuvvetlerine bilgi verildi. Her yeri arayan ekipler, aileden aldığı bilgi doğrultusunda Eskihisar Mahallesi’nde bulunan boş bir arazide çifti tartışırken buldu. Şüphelinin elinden bıçağı alan jandarma ekipleri, çifti ifadelerini almak üzere karakola götürdü. Kızlarının bulunduğunu duyan aile ise derin bir nefes aldı.

Kaynak: www.egehaber.com