DenizliYerel

Ege’nin o ilinde flaş karar: Yarın ücretsiz olacak! Para vermeyin

Yarın için bir karar alındı. Denizli’de yarın toplu ulaşım ücretsiz olacak. 18 Eylül Pazar günü KPSS’ye girecek kişilere toplu ulaşımın ücretsiz olacağı duyuruldu. Buna göre, yarın KPSS’ye girecekler otobüse para ödemeyecek.

Pazar günü için duyuru yapıldı. Denizli’de 18 Eylül Pazar günü birçok vatandaşı ilgilendiren bir karar alındı. Alınan karara göre, pazar günü toplu ulaşım ücretsiz olacak.

YARIN ÜCRETSİZ OLACAK

Denizli’de 18 Eylül Pazar günü KPSS’ye girecek kişilere toplu ulaşım ücretsiz olacak. Alınan karara kapsamında, Denizli Büyükşehir Belediye otobüsleri 18 Eylül 2022 Pazar günü KPSS’ye gireceklere ücretsiz hizmet verecek.

Söz konusu tarihte KPSS’ye girecek vatandaşlar sınav giriş belgelerini, sınav görevlileri ise görev belgelerini otobüs şoförlerine göstererek, belediye otobüslerinden ücretsiz faydalanabilecek. Sınava girecek aday ve görevlilerin mağduriyet yaşamamaları için otobüs saatlerine belediyenin resmi internet adresindeki ulaşım portalı ile Denizli Büyükşehir Belediyesinin mobil uygulaması üzerinden ulaşabilecek.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu