DenizliYerel

İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla’da elektrik faturası ödeyenler dikkat: Aydem ve Gediz Elektrik’ten duyuru yapıldı!

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla’da elektrik faturası ödeyenlere duyuru yapıldı. Aydem ve Gediz Elektrik’ten yapılan açıklamaya göre çiftçilere yönelik işbirliği yapıldığı duyurularak güzel haberler vermeye devam ediyor.

ELEKTRİK FATURASI ÖDEYENLER DİKKAT

Yapı Kredi’nin, çiftçilere özel sunduğu, tüm tarımsal girdi (mazot, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan-fide vb.) alımlarında kullanılabilen Verimli Kart sayesinde, Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapılacak elektrik faturası ödemeleri, çiftçilerin hasat dönemlerine kadar ötelenip taksitlendirilebileceği belirtildi. Ayrıca anlaşma çerçevesinde Yapı Kredi Verimli Kart sahipleri, fatura ödemelerini hasat dönemine erteleyip özel faiz oranlarından faydalanabileceği belirtildi. Yapılan iş birliğinin aynı zamanda otomatik tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik faturası bulunan Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile de kolaylık sağlayacağı kaydedildi.

Açıklamada; Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterisi olan çiftçilerin, en yakın Yapı Kredi şubesine gidip Verimli Kart başvurusu yaparak bu fırsatlardan faydalanabileceği belirtildi.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu