ManisaYerel

İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Kütahya dikkat: Peş peşe duyuruldu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: İç ve doğu kesimlerin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Göller Yöresi, İç Anadolu’nun kuzeyi, Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu (G. Antep ve Kilis hariç) ile Bilecik, Kütahya, Uşak, Afyonkarahisar, Denizli ve Konya çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Marmara’nın güneyi, Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun doğusunda yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Güneydoğu Anadolu’nun güney kesimlerinde toz taşınımı beklenmektedir.

EGE BÖLGESİ
Kıyı kesimlerinin az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin parçalı bulutlu, akşam saatlerinden sonra güney kesimlerinin yer yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak, gece saatlerinde Denizli çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHİSAR °C, 27°C
Parçalı, yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DENİZLİ °C, 31°C
Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İZMİR °C, 26°C
Az bulutlu ve açık

MANİSA °C, 30°C
Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu