İzmirYerel

İzmir’de KPSS puanı olanlar: İzmir Kalkınma Ajansı personel alacak!

İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı için ilana çıktı. Verilen ilana göre adaylar 21 Kasım 2022 – 2 Aralık 2022 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirebilecekler. Söz konusu alımlar, Uzman Personel ve Destek Personeli kadrolarında gerçekleştirilecek.

İzmir Kalkınma Ajansı Uzman Personel ve Destek Personeli kadrolarında alım yapacak. Alım için adaylarda aranan şartlar açıklandı. Şartları sağlayanlar, 2 Aralık 2022 saat 23.59’a kadar e-Devlet – İzmir Kalkınma Ajansı- Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

İŞE ALINMADA ARANACAK GENEL ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, şartları aranır.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu