İzmirYerel

İzmir’de yaşayan 18-26 yaş aralığındaki gençler dikkat: Duyuru yapıldı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi internet sitesi üzerinden Başkan Tunç Soyer’in gençlere müjdesini duyurdu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 20 Haziran–17 Ağustos tarihleri arasında beş ilçede toplam sekiz gençlik çadır kampı düzenlediğini bildirdi. 20-22 Haziran tarihleri arasında Çandarlı’da yapılacak kamp için başvurular açıldığını duyurdu.

20-22 HAZİRAN’DA ÇANDARLI’DA KAMP YAPILACAK

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in genç odaklı kent vizyonu doğrultusunda 17-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen İzmir Gençlik Festivali’nde müjdesini verdiği “Gençlik Çadır Kampları” için son hazırlıklar tamamlandı. 20 Haziran–17 Ağustos tarihleri arasında beş ilçede toplam sekiz gençlik çadır kampı düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, gençleri İzmir’in eşsiz doğasıyla buluşturacak. 20-22 Haziran tarihleri arasında Çandarlı’da yapılacak kamp için başvurular başladı. Diğer kamplarla ilgili başvurular da kısa sürede açılacak.

Sınırlı sayıda katılımla yapılacak kamplar doğa ve deniz temalarıyla düzenlenecek. Güzelbahçe Olivelo, Dikili Çandarlı, Bergama Kozak, Alaçatı Oasis, Yamanlar Senatoryum ve Gümüldür Özdere’de toplam sekiz ayrı kamp kurulacak.
18-26 yaş arası gençlere açık olacak kamplar için başvurular www.gencizmir.com portalı üzerinden yapılabilecek. Başvurusu kabul edilen gençler, seçtikleri kamp yeri ve tarihe göre sadece çadırlarını yanlarında getirerek doğa yürüyüşleri, spor etkinlikleri, sinema gecesi, müzik etkinlikleri ve çeşitli atölyelerden ücretsiz yararlanabilecek.

Gençlik Çadır Kamplarının tarihleri şöyle;

20-22 Haziran ve 19-21 Temmuz : Çandarlı
24-25 Haziran: Olivelo Yelki
27 Haziran-2 Temmuz: Bergama Çamavlu Köyü
4-6 Temmuz: Alaçatı
29-31 Temmuz: Özdere
2-4 Ağustos: Alaçatı
15-17 Ağustos: Bergama Kozak

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu