İzmir’de yaşayıp çocuk sahiplerine duyuru: 3 gün sonra başlayacak! Tamamen ücretsiz
18 Ocak 2023

İzmir’de yaşayıp çocuk sahiplerine duyuru: 3 gün sonra başlayacak! Tamamen ücretsiz


İzmir’de yaşayanlara duyuru yapıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan duyuruda, 21 Ocak tarihinde Çocuk Filmleri Şenliği başlayacak. Ara tatilde çocukları neşelendirecek şenlik 5 Şubat tarihine kadar devam edecek.

3 GÜN SONRA BAŞLIYOR

İzmir’de çocukları sevindirecek bir şenlik başlıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 3. kez düzenlenen Çocuk Filmleri Şenliği 21 Ocak’ta başlayıp, 5 Şubat’a kadar devam edecek. Şenlik kapsamında “Gamonya: Hayaller Ülkesi” ve “Kral Şakir Korsanlar Diyarı” filmleri ücretsiz gösterilecek.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “çocuk dostu kent” vizyonu doğrultusunda başlatılan Çocuk Filmleri Şenliği’nin üçüncüsü 21 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Çocuklara ara tatilde karne hediyesi olarak planlanan şenlik kapsamında Kiraz’dan Dikili’ye Seferihisar’dan Kemalpaşa’ya İzmir’in birçok ilçesinde film gösterilecek.

Şenlikte çocuklara özel 2019 yapımı Gamonya: Hayaller Ülkesi filmi ile yine 2019 yapımı Kral Şakir Korsanlar Diyarı adlı animasyon filmi gösterilecek. Programlar saat 14.00’da başlayacak, İlçelerdeki gösterim tarihleri için “kultursanat.izmir.bel.tr” ve “www.izmir.art” adresleri ziyaret edilebilir.

Kaynak: www.egehaber.com